Bakım-Güncelleme

Bakım/Güncelleme Planımı Yenilemenin Maliyeti Nedir?

Tüm Carveco kalıcı lisans alımları, standart olarak dahil edilen 12 aylık bakımla birlikte gelir. Bunu takiben, bakım planınızı yıllık 1.600 $ (USD) karşılığında yenileye bilirsiniz. Kalıcı lisans olarak satın alınan tüm Carveco Maker Plus yazılımı, standart olarak 12 aylık bakımla birlikte gelir. Bunu takiben, bakım planınızı yıllık 250 $ (USD) karşılığında yenileye bilirsiniz.

Bakım/Güncelleme Planımı Yenilemenin Maliyeti Nedir?2023-06-23T08:03:31+00:00

Bakım/Güncelleme Bitiş Süremi Nereden Görüntüleye Bilirim?

Carveco yazılımınızı açın. "Yardım" menüsüne altındaki "Carveco Hakkında" seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda Bakım Yenileme Tarihinizi ve Bakım planınızda kalan gün sayısını görüntüleye bilirsiniz.

Bakım/Güncelleme Bitiş Süremi Nereden Görüntüleye Bilirim?2023-06-23T07:55:52+00:00

Bakım/Güncelleme Planını Her 12 Ayda Bir Yenilemek Zorunda Mıyım?

Hayır, bakıma/güncellemeye devam etmek tamamen isteğe bağlıdır. Bu, yayınladığımız en son yazılım iyileştirmeleri ile güncel kalmanıza ve özel, öncelikli desteğe erişmenize olanak tanıdığından, yazılım bakımınızı yenilemenizi her zaman tavsiye ederiz. Ancak, her Carveco müşterisinin benzersiz olduğunun, benzer şekilde farklı ihtiyaçlara ve koşullara sahip olduğunun farkındayız.

Bakım/Güncelleme Planını Her 12 Ayda Bir Yenilemek Zorunda Mıyım?2023-06-23T07:44:47+00:00

Bakım/Güncelleme Planına Ara Verdikten Sonra Geri Dönebilir Miyim?

Carveco bakım/güncelleme sözleşmenizi istediğiniz zaman yenilemeyi seçebilirsiniz. Bununla birlikte, bakım bitiş tarihiniz ile güncel tarih arasındaki tüm güncellemeler için bakım maliyetini karşılamak zorunda kalabilirsiniz.

Bakım/Güncelleme Planına Ara Verdikten Sonra Geri Dönebilir Miyim?2023-06-23T07:42:39+00:00

Sadece Bir Versiyon Yükseltmesi Yapabilir Miyim?

Ne yazık ki hayır. Eski senelik veya altı aylık "Ana Sürüm" yazılım yayınlama döngüsüden daha modern bir yaklaşım olan "Sürekli Teslimat" yöntemine geçilmiştir. Bu yaklaşım, yeni özellikleri uzak bir gelecekte yıllık olarak yayınlamak üzere depolamak yerine, müşterilerimize hazır oldukları anda yeni özellikler ve ürün geliştirmeleri sunmamızı sağlar.

Sadece Bir Versiyon Yükseltmesi Yapabilir Miyim?2023-06-23T07:36:57+00:00

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don’t worry, we won’t send spam!
Go to Top