ESNEK 2B TASARIM ARAÇLARI

İster el çizim taslaklarından isterseniz de daha önceden çizilmiş olan 2B vektör çizimlerini kullanarak tasarım modellerinizi Carveco içerisinde oluşturmaya başlayın. Carveco yazılımı bir çok vektör ve resim formatını desteklemektedir; EPS, PDF, BMP, JPG, TIFF, GIF ve tüm orijinal katman bilgilerini koruyarak DXF, DWG ve AI dosya formatları.

ÖNEMLİ VEKTÖR ÖZELLİKLERİ

 

TAM VEKTÖR DÜZENLEME KONTROLÜ

Carveco™ yazılımı, sahip olduğu vektör çizim komutları ile sıfırdan vektörel çizimler oluşturmanıza ve düzenlemenize imkan verir. Gelişmiş Vektör Düzenleme araçları size vektörü oluşturan nokta seviyesine kadar tam bir kontrol verir. Vektörler aynı zamanda hem 3B modelleme hem de işleme sınırlarının belirlenmesi için kullanılabilmektedir.

RESİMDEN İŞLENEBİLİR VEKTÖRLER OLUŞTURMA

Carveco’nun eşsiz Resimden Vektör Oluşturma aracı ile, dışarıdan alınan resim renkleri, yüksek kalitede ve düzenlenebilir vektörlere bir kaç tıklama ile kolayca dönüştürülebilir. Kolay ayarlanabilir seçenekler ile dışarıdan alınan resimlerin renk sayısını düşürebilir ve renklerin dış sınırlarını veya merkez çizgilerini temiz bir şekilde vektöre dönüştürebilirsiniz.

VEKTÖR PROBLEMLERİNİ TESPİT VE DÜZELTME

Carveco’nun Vektör Doktoru komutu ile kullanılan vektörler üzerindeki hatalı düğüm ve kesişimler kolay ve hızlıca tespit edilebilir. Böylece hem 3B modelleme hem de takımyolu aşamasında doğru vektörler ile çalışabilirsiniz.

TASARIMLARA KOLAYCA YAZI FORMLARI EKLEME

Tasarımlarınızdaki yazıları kolayca oluşturabilir, düzenleyebilir veya manipüle edebilirsiniz. Yazılan yazılar herhangi bir çizgi veya form üzerine sarılabilir. Carveco yazılımı OpenType, TrueType ve tek çizgi tiplerindeki yazı karakterlerini (font) destekleyerek tasarımlarınızda kullanmanız izin verir.

ÇOKLU PLAKA: İMALAT İÇİN OTOMATİK PLAKA OLUŞTURMA

Carveco’nun Çoklu-Plaka Aracı, isim plakaları, etiketler veya seri numaraları gibi çoklu yazı veya şekil çalışmalarını, hem vektör çizimleri olarak hem de takımyolları olarak otomatik bir şekilde üretmenize imkan verir.

TASARIM AŞAMASI HENÜZ BİTMEDİ…